Kdo jsem?

11. července 2014 v 15:29 |  Těší mě!
Dobrý den,

vítám všechny návštěvníky mého blogu. Založila jsem ho jako pokus, jestli mě bude bavit zase psát, a jestli se to po mně vůbec bude dát číst. To již nechám Vašemu názoru, nebojte se mé články i komentovat!

Nyní je mi 23 let, studuji 2.lékařskou fakultu UK v Praze a jsem 4 roky členkou Strany svobodných občanů (kde jsem od loňského jara pražskou místopředsedkyní) a druhým rokem i členkou Students for Liberty CZ. Chodila jsem na víceleté gymnázium Budějovická na Praze 4, kde jsem v roce 2012 odmaturovala. Mezi vysokou školou a maturitou jsem měla rok přestávku, kdy jsem mimo práce chodila na pomaturitní studium němčiny (s lekcemi angličtiny). Mezi mé vedlejší vzdělávací aktivity patřily kurzy astronomie v planetáriu a Štefánikově hvězdárně v Praze (zakončené technickými a teoretickými zkouškami), od září 2014 jsem docházela do Liberálně-konzervativní akademie od Cevro Institutu, kam chodím od roku 2015 i na bakalářské studium Hospodářské politiky. Domluvím se německy a anglicky, základy francouzsky.

Mými koníčky byly od dětského věku přírodní vědy, od puberty se věnuji i dění okolo sebe a politice. Ráda čtu, vařím, paraglajdím, jezdím na koni a trávím čas s přáteli.

Můj facebook k nalezení zde: https://www.facebook.com/tereza.sladkovska
Kontakt na mě: terezasladkovska@seznam.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Asi příští volič Svobodných Asi příští volič Svobodných | 23. května 2016 v 20:05 | Reagovat

Milá Terezo,
přečetl jsem si na svobodni.cz Váš článek "Lékaři nejsou otroci". A protože se to netýká obsahu článku, reaguji sem.
sleduji tyto stránky pravidejně a ani Vaše příspěvky mi nejsou neznámé.
Tím větším překvapením pro mě bylo, když jsem viděl Vaši novou fotku, kde jste v silných brýlích. Je to sice jen nepodstatný detail, ale myslím si, že Vám to bez brýlí slušelo mnohem lépe. Minimálně by dámě Vašeho věku a rysů slušely spíš méně nápadné obroučky.
Přeji Vám úspěšné zkouškové období a nechť Vás vídáme ve zprávách z příštího parlamentu; nejlépe bez Vaší nové ozdoby :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.